Antalya da Mobilya Üretimi ve Tüketimi

Antalya da Mobilya Üretimi ve Tüketimi

Antalya da Mobilya Üretimi ve Tüketimi

Antalya da Mobilya Üretimi ve Tüketimi

Antalya mobilya firmalarının, çoğu geleneksel yöntemlerle çalışan atölye tipi, küçük ölçekli işletmelerin ağırlıkta olduğu bir görünüme sahiptir. Buna karşılık son yıllarda orta ve büyük ölçekli işletmelerin sayısı hızla artmaya başlamıştır.

 Antalya mobilya tasarımı sektöründe fabrikasyon üretim yapan firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Mobilya ve orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren yabancı sermayeli firmalarda mevcuttur.

Türkiye’de mobilya sektörü, pazarın yoğunlaştığı ve/veya orman ürünlerinin yoğun olduğu belirli bölgelerde toplanmıştır. Antalya ofis mobilya tasarımı ve Antalya otel mobilya tasarımında Sedef Mobilya olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Antalya da mobilya sektörü muhtelif yerlere dağılmıştır. İşini hakkıyla özenerek yapan mobilya tasarım firması gün geçtikçe azalmaktadır. Antalya mobilya tasarım firması olan sedef mobilya sizleri en doğru şekilde yansıtacak olan mobilya tasarımlarınızı yapmaktayız. Sizler için kullanışlı, temizliği kolay ve rahat ahşap mobilyaları tercih etmekteyiz. Sizler hayal edin biz gerçekleştirelim.
 
 Eğer Antalya mobilya tasarımı için kararsızlığa düştüğünüz an Sedef Mobilya olarak sizleri en doğru şekilde yönlendirme yapacağız. Yapmış olduğumuz bütün Antalya ahşap mobilya tasarımlarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.